INFORMACE

Vážení členové,

po našem rozhodnutí připomenout si 25.výročí od ukončení těžby na dole Krimich II. v Tlučné a  pátého výročí založení našeho spolku Přátelským setkáním svolaným na 31.3.2020 k Čoudu v Tlučné, jsme se dopátrali, že náš bývalý člen Jakub Bacík už od prosince 2019 oslovuje některé obce se žádostí o podporu na  jeho soukromou akci,  kterou plánuje na stejný termín, to je 31.3.2020 do SKC v Nýřanech.

Do příprav tohoto významného výročí, ačkoliv jako  HHS ZUD zahrnujeme do své činnosti všechny události týkající se historie hornictví  v revíru ZUD,  jsme bohužel nebyli přizváni ani informováni  a tak se stalo, že došlo ke střetu termínů.  Protože nechceme vzbuzovat nesnášenlivost a naše členy stavět do pozice rozhodovaní, které z akcí se zúčastnit, přeložíme naše přátelské setkání,  vázané ke vzpomínkám na ukončení těžby uhlí na západě Čech na jinou příležitost (vhodnější termín) o které vás včas budeme informovat. 

Těšíme se na to, že se s vámi setkáme na nejbližších plánovaných akcích, jako je např. Hornický bál 14.3. nebo výjezd na fárání v Mostě 16.3. a 23.3. , kamarádské setkání plánované na duben anebo při kterékoli jiné akci našeho spolku.  

Zdař bůh

za VV HHS tajemník Mgr. Hanauerová Vlasta

Kategorie: 2020Aktuality

1 komentář

Antonin Cubera · 10. 3. 2020 v 12:30

Váš článek ,a Vaše upřímnost mne potěšila a jak jinak než souhlas.

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *